Poczuj się pewnie na drodze!

Jazdy doszkalające Warszawa

NAUKA JAZDY PROSTO I BEZSTRESOWO

Prawo jazdy w znacznym stopniu ułatwia codzienne przemieszczanie się. Posiadanie go powoduje, że sami mamy kontrolę nad swoimi podróżami. Zapewnia nam oszczędność, wygodę, większą swobodę, a także bardzo często ułatwia nam zdobycie pracy. Umiejętność kierowania pojazdem z pewnością doda Ci więcej pewności siebie. Robisz kurs prawa jazdy i chcesz zdać egzamin, a może masz już prawko, ale długa przerwa, sprawia, że nie czujesz się pewnie za kierownicą? Mamy na to sposób- jazdy doszkalające, które pomogą poczuć Ci się pewnie na drodze. Jazdy dodatkowe lepiej przygotują Cię do samodzielnego prowadzenia pojazdu. Kursy doszkalające dla kierowców Warszawa- kiedy i dlaczego warto skorzystać?Profesjonalna szkoła nauki jazdy Warszawa Jazdy dodatkowe Warszawa Aleja Jana Pawła II w szkole jazdy Prosto sprawią, że poczujesz się pewnie za kierownicą i żadna trasa nie będzie dla Ciebie straszna. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy z doświadczeniem pedagogicznym oraz obszerną wiedzą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i sprawiamy, że stres zamieni się w pewność jazdy. Szkoła nauki jazdy Warszawa, Śródmieście, Wola to przede wszystkim pełen profesjonalizm, a także cena adekwatna do umiejętności, które u nas zdobędziesz! W naszej szkole nauki jazdy możesz skorzystać zarówno z kursów doszkalających kat. B, jak i kat. A. Profesjonalne kursy doszkalające kat. B Warszawa prowadzone są w oparciu o sprawdzone i efektywne metody nauczania. Nasze kursy dostarczają dokładną wiedzę o tym, jak należy zachowywać się za kierownicą samochodu osobowego. W naszej ofercie możesz znaleźć również kursy doszkalające kat. A Warszawa. Jazdy dodatkowe pozwolą poczuć Ci się pewnie i bezpiecznie prowadząc motocykl. Wybierz ofertę, która Cię interesuje i stań się dobrym kierowcą!

Do kogo skierowane są jazdy doszkalające na prawo jazdy?

Egzamin na prawo jazdy składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Najczęściej to właśnie druga część przysparza najwięcej problemów. Bardzo często 30 godzin jazdy nie wystarcza, aby perfekcyjnie opanować umiejętność prowadzenia samochodu czy motocyklu. Dla kogo jazdy doszkalające będą doskonałym rozwiązaniem? Dla osób, które chcą udoskonalić umiejętności prowadzenia pojazdu- bardzo często niektóre manewry, takie jak parkowanie czy zawracanie, wymagają dopracowania. Zawsze lepiej jest powtórzyć niektóre czynności, aby później wykonywać je w pełni poprawnie. Dla osób, które mają prawo jazdy, ale nie prowadzą pojazdu- zdarza się, że wśród osób, które zdały egzamin na prawo jazdy, są takie, które nie jeżdżą samochodem. Przyczyną może być strach przed kolizją czy niedostateczne przygotowanie do poruszania się w przestrzeni ruchu drogowego pojazdem. Przyczyny są różne, ale aby zaoszczędzić sobie stresu, który jest z tym związany, warto szybko wrócić do bycia dobrym kierowcą i skorzystać z jazd doszkalających. Dla osób, które mają dużą przerwę pomiędzy ostatnimi jazdami a egzaminem- mając taką przerwę, można zapomnieć nowo nabytych umiejętności, szczególnie tych, które sprawiają dużo trudności.

Dlaczego warto zapisać się na jazdy doszkalające?

Jeśli czujesz się niepewnie za kierownicą, dłuższy czas nie masz styczności z jazdą lub po prostu chcesz doszkolić swoje umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora, to kursy doszkalające z pewnością pomogą osiągnąć Ci cel, jakim jest poprawna i pewna jazda samochodem. Dzięki jazdom doszkalającym:
nabierzesz pewności siebie za kierownicą;
poprawisz swoje umiejętności przed egzaminem;
staniesz się bardzo dobrym kierowcą w każdych warunkach;
wyrobisz poprawne nawyki prowadzenia auta;
przypomnisz sobie wszystkie zasady ruchu drogowego.

auto

Jazdy doszkalające w Warszawie

Masz już za sobą pozytywnie zaliczony egzamin praktyczny w WORD, lecz samodzielna jazda w terenie sprawia Ci problem? Stres utrudnia manewrowanie i popełniasz na drodze niedopuszczalne błędy techniczne? Skorzystaj z opcji, jaką jest jazda doszkalająca Warszawa. W naszej szkole oferujemy kompleksową pomoc dla wszystkich kierowców, którzy potrzebują dodatkowych godzin nauki jazdy w terenie. Instruktorzy OSK Prosto pomogą Ci lepiej zrozumieć zasady poruszania się w ruchu drogowym i nauczą, jak bezpiecznie kierować pojazdem.

Masz już prawo jazdy kategorii A, A1, A2, B, C lub C+E, lecz przemieszczanie się po ruchliwych drogach stolicy paraliżuje Cię i sprawia, że jako kierowca podejmujesz błędne decyzje? Wykup jazdy doszkalające dla osób z prawem jazdy Warszawa – dzięki nim nauczysz się pewnie i zdecydowanie poruszać na każdej trasie. Nauczymy Cię, jak bezpiecznie manewrować w godzinach wielkomiejskiego szczytu!

Doszkalające jazdy przed egzaminem w WORD

Egzamin praktyczny w WORD jest jednym z najtrudniejszych egzaminów w życiu każdego człowieka. Dobrze wiemy, ile stresu i pieniędzy kosztuje Cię ta inwestycja! Czujesz, że 30 godzin jazdy w ramach kursu podstawowego to dla Ciebie za mało? Chcesz doszlifować swoje umiejętności, by móc sprawnie manewrować pojazdem? Zainwestuj w jazdy doszkalające Warszawa i poszerz swoją wiedzę praktyczną!

Warszawa - jazdy doszkalające dla motocyklistów

Wiele osób, na stałe przebywających w aglomeracji warszawskiej, decyduje się na zakup motocykla. Przemieszczanie się jednośladem w zaludnionej stolicy pozwala szybko pokonać różne dystanse bez konieczności stania w korkach. Masz prawo jazdy kategorii A, ale rzadko jeździsz motocyklem? Chcesz pod czujnym okiem instruktora OSK przypomnieć sobie, jak poruszać się jednośladem w mieście i poza nim? Skorzystaj z naszej oferty, wypróbuj jazdy doszkalające motocykl Warszawa i znów poczuj się pewnie na drodze!

Masz dodatkowe pytania dotyczące jazd doszkalających w Warszawie? Skontaktuj się z nami!

Jazdy doszkalające - jakie auta mamy w ofercie

W dzisiejszych czasach coraz więcej przyszłych kierowców decyduje się na doskonalenie swoich umiejętności za kierownicą. Jest to bardzo pozytywna zmiana w myśleniu. Uczymy się, by jeździć bezpiecznie i dobrze, a nie by zdać egzamin! W związku z tym, coraz większą popularnością cieszą się tzw. jazdy doszkalające. Pojazdy, które są wykorzystywane na takich jazdach, są specjalnie wyposażone i przystosowane do szkolenia przyszłych kierowców. Jednym z kluczowych pytań, jakie pojawiają się w kontekście aut doszkalających, jest to, na jakich konkretnie samochodach prowadzi się tego typu szkolenia. Poniżej opiszemy każdy dostępny u nas samochód, jego wady, zalety i warte uwagi informacje.

Hyundai i20

Hyundai i20 to kompaktowy samochód, który oferuje przestronne wnętrze i pojemny bagażnik w porównaniu do innych modeli w swojej klasie. Posiada systemy bezpieczeństwa, takie jak: system monitorowania martwego pola, systemy wspomagające hamowanie i kontrolę trakcji, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa podczas jazdy. Ekonomiczne silniki przełożą się na niskie koszty eksploatacji. Niestety, podczas jazdy samochód ten może wydawać się trochę sztywny, co może być niekomfortowe dla niektórych kierowców i pasażerów. Dodatkowym minusem jest brak napędu na cztery koła.

audi1

Audi A1

Audi A1 to kompaktowy samochód, który doskonale nadaje się do jazdy po mieście. Jest komfortowy, mały i zwinny, co ułatwia poruszanie się w korkach i parkowanie na ciasnych uliczkach. Szeroka gama silników benzynowych i diesla pozwoli wybrać nam coś dopasowanego do naszych potrzeb i preferencji. Model ten jest również dobrze wyposażony w systemy bezpieczeństwa, takie jak ESP, systemy wspomagające hamowanie i kontrolę trakcji, które podnoszą poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Minusem Audi A1 jest niewielka ilość miejsca dla pasażerów, zwłaszcza na tylnej kanapie. Przestrzeń dla nóg jest ograniczona, co może być niewygodne dla dorosłych pasażerów. Ma również mniejszą pojemność bagażnika w porównaniu do niektórych konkurencyjnych modeli.

Volkswagen Sirocco

Wygodne, przestronne, sportowe auto ze skrzynią automatyczną z bardzo dobrymi osiągami. Model ten umożliwia precyzyjne prowadzenie, co czyni go dobrym wyborem dla kierowców ceniących sportową jazdę i dynamiczne przejażdżki. Jednak ten bezsprzecznie elegancki samochód ma też swoje wady. Nie należy on do samochodów wydajnych, a tyla kanapa i bagażnik nie będą oferowały tak wygodnej jazdy, jak inne podobne auta. No i zawieszenie, niektóre modele mają sztywniejsze zawieszenie co nie będzie dawało nam takiej przyjemności z jazdy.

auto

DS3 - automat

Kolejny sportowy automat z bardzo atrakcyjnym i modnym wyglądem, który wyróżnia się na drodze. Dobry wybór dla osób ceniących nie tylko sportową jazdę, ale i przestronne wnętrze i wygodne fotele. Jest to jednak auto o wyższych kosztach eksploatacji. Tutaj podobnie jak w przypadku VW Sirocco, problemem może być sztywniejsze zawieszenie i mały bagażnik.

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PROSTO

Profesjonalna szkoła nauki jazdy Warszawa

Wykresy ukazujące ilość przeprowadzonych kursów a ilość zdanych egzaminów

Kategoria A

8/10 egzaminów zdanych pozytywnie

Kategoria B

8/10 egzaminów zdanych pozytywnie

Kategoria C

8/10 egzaminów zdanych pozytywnie

Jakub
Dymowski

Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców z wieloletnim stażem. Stawiamy na doświadczenie naszych instruktorów -zatrudniamy specjalistów jedynie z wyższym wykształceniem pedagogicznym, a jednocześnie młodych duchem i z poczuciem humoru. Dzięki temu możemy pochwalić się najwyższą jakością szkolenia w mieście, co potwierdzają opinie na naszym profilu na Facebooku. Sposób i metodykę szkolenia dobieramy indywidualnie do każdego klienta – szyjemy na miarę. Nauka jazdy odbywa się prosto i bezstresowo. Każdego kursanta prowadzimy jak za rękę do samej chwili odebrania upragnionego dokumentu prawa jazdy. Naszym niekwestionowanym atutem jest szkolenie także dużych prędkości - na drogach ekspresowych i autostradach. Robiąc prawo jazdy u nas, nie robisz tylko kursu, wchodzisz w świat motoryzacji i zostajesz naszym Przyjacielem. Nawet po zdaniu prawa jazdy jesteśmy do Twoich usług.