PRZEŁAM SWOJE BARIERY

Sprawdź Naszą ofertę (kurs C)

Kategorie osobowe / motocyklowe / ciężarowe

Nasza oferta jest dostosowana do Ciebie i twoich potrzeb. Kategoria A, A1, A2, B, C i C+E w zasięgu Twojej ręki dzięki naszym kursom. Możesz samodzielnie wybrać jeden z nich, albo zadzwonić do nas i porozmawiać z naszym instruktorem – terapeutą, który pomoże dostosować odpowiednie szkolenie do twoich indywidualnych predyspozycji. Oferujemy także jazdy doszkalające.​

Do kogo skierowane są jazdy doszkalające na prawo jazdy?

Egzamin na prawo jazdy składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Najczęściej to właśnie druga część przysparza najwięcej problemów. Bardzo często 30 godzin jazdy nie wystarcza, aby perfekcyjnie opanować umiejętność prowadzenia samochodu czy motocyklu. Dla kogo jazdy doszkalające będą doskonałym rozwiązaniem? Dla osób, które chcą udoskonalić umiejętności prowadzenia pojazdu- bardzo często niektóre manewry, takie jak parkowanie czy zawracanie, wymagają dopracowania. Zawsze lepiej jest powtórzyć niektóre czynności, aby później wykonywać je w pełni poprawnie. Dla osób, które mają prawo jazdy, ale nie prowadzą pojazdu- zdarza się, że wśród osób, które zdały egzamin na prawo jazdy, są takie, które nie jeżdżą samochodem. Przyczyną może być strach przed kolizją czy niedostateczne przygotowanie do poruszania się w przestrzeni ruchu drogowego pojazdem. Przyczyny są różne, ale aby zaoszczędzić sobie stresu, który jest z tym związany, warto szybko wrócić do bycia dobrym kierowcą i skorzystać z jazd doszkalających. Dla osób, które mają dużą przerwę pomiędzy ostatnimi jazdami a egzaminem- mając taką przerwę, można zapomnieć nowo nabytych umiejętności, szczególnie tych, które sprawiają dużo trudności.

Dlaczego warto zapisać się na jazdy doszkalające?

Jeśli czujesz się niepewnie za kierownicą, dłuższy czas nie masz styczności z jazdą lub po prostu chcesz doszkolić swoje umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora, to kursy doszkalające z pewnością pomogą osiągnąć Ci cel, jakim jest poprawna i pewna jazda samochodem.

Dzięki jazdom doszkalającym:

nabierzesz pewności siebie za kierownicą;
poprawisz swoje umiejętności przed egzaminem;
staniesz się bardzo dobrym kierowcą w każdych warunkach;
wyrobisz poprawne nawyki prowadzenia auta;
przypomnisz sobie wszystkie zasady ruchu drogowego.

*Możesz rozpocząć kurs i zdać egzamin na prawo jazdy dla określonej kategorii jeszcze zanim ukończysz wskazany powyżej wiek – jednak nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego ukończeniem.
** Cena zawiera: podręcznik, e-learning, 30h wykładów, 32h jazd. Cena nie zawiera opłat za egzaminy.

scroll me down

Kurs Kategorii C