Dziękujemy że wybrałeś właśnie naszą szkołę

PROSTO

Nauka jazdy prosto i bezstresowo

Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców z wieloletnim stażem. Stawiamy na doświadczenie naszych instruktorów -zatrudniamy specjalistów jedynie z wyższym wykształceniem pedagogicznym, a jednocześnie młodych duchem i z poczuciem humoru. Dzięki temu możemy pochwalić się najwyższą jakością szkolenia w mieście, co potwierdzają opinie na naszym profilu na Facebooku. Sposób i metodykę szkolenia dobieramy indywidualnie do każdego klienta – szyjemy na miarę. Nauka jazdy odbywa się prosto i bezstresowo. Każdego kursanta prowadzimy jak za rękę do samej chwili odebrania upragnionego dokumentu prawa jazdy. Naszym niekwestionowanym atutem jest szkolenie także dużych prędkości – na drogach ekspresowych i autostradach. Robiąc prawo jazdy u nas, nie robisz tylko kursu, wchodzisz w świat motoryzacji i zostajesz naszym Przyjacielem. Nawet po zdaniu prawa jazdy jesteśmy do Twoich usług.

 

Prawo jazdy w znacznym stopniu ułatwia codzienne przemieszczanie się. Posiadanie go powoduje, że sami mamy kontrolę nad swoimi podróżami. Zapewnia nam oszczędność, wygodę, większą swobodę, a także bardzo często ułatwia nam zdobycie pracy. Umiejętność kierowania pojazdem z pewnością doda Ci więcej pewności siebie.

 

Robisz kurs prawa jazdy i chcesz zdać egzamin, a może masz już prawko, ale długa przerwa, sprawia, że nie czujesz się pewnie za kierownicą? Mamy na to sposób- jazdy doszkalające, które pomogą poczuć Ci się pewnie na drodze. Jazdy dodatkowe lepiej przygotują Cię do samodzielnego prowadzenia pojazdu. Kursy doszkalające dla kierowców Warszawa- kiedy i dlaczego warto skorzystać?

 

Jazdy dodatkowe Warszawa Aleja Jana Pawła II w szkole jazdy Prosto sprawią, że poczujesz się pewnie za kierownicą i żadna trasa nie będzie dla Ciebie straszna. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy z doświadczeniem pedagogicznym oraz obszerną wiedzą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i sprawiamy, że stres zamieni się w pewność jazdy.

 

Szkoła nauki jazdy Warszawa, Śródmieście, Wola to przede wszystkim pełen profesjonalizm, a także cena adekwatna do umiejętności, które u nas zdobędziesz! W naszej szkole nauki jazdy możesz skorzystać zarówno z kursów doszkalających kat. B, jak i kat. A. Profesjonalne kursy doszkalające kat. B Warszawa prowadzone są w oparciu o sprawdzone i efektywne metody nauczania. Nasze kursy dostarczają dokładną wiedzę o tym, jak należy zachowywać się za kierownicą samochodu osobowego.

 

W naszej ofercie możesz znaleźć również kursy doszkalające kat. A Warszawa. Jazdy dodatkowe pozwolą poczuć Ci się pewnie i bezpiecznie prowadząc motocykl. Wybierz ofertę, która Cię interesuje i stań się dobrym kierowcą!

 

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PROSTO

Jak wyglądają statystyki?

Wykresy ukazujące ilość przeprowadzonych kursów a ilość zdanych egzaminów

Kategoria A

8/10 egzaminów zdanych pozytywnie

Kategoria B

8/10 egzaminów zdanych pozytywnie

Kategoria C

8/10 egzaminów zdanych pozytywnie

Doświadczenie

Stawiamy na wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów – każdy z nich posiada wykształcenie pedagogiczne.

Zdawalność

90% naszych kursantów zdaje egzamin już w 1 terminie!

Satysfakcja

Usatysfakcjonowani efektami współpracy polecają właśnie nas! Sprawdź opinie na nasz temat!

Szybkość

Indywidualnie dostosowujemy czas i metody nauki do każdego kursanta – szyjemy na miarę!

Dopasowanie

Do nauki jazdy podchodzimy szeroko – uczymy dużych, ale bezpiecznych prędkości.

Jakub
Dymowski

Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców z wieloletnim stażem. Stawiamy na doświadczenie naszych instruktorów -zatrudniamy specjalistów jedynie z wyższym wykształceniem pedagogicznym, a jednocześnie młodych duchem i z poczuciem humoru. Dzięki temu możemy pochwalić się najwyższą jakością szkolenia w mieście, co potwierdzają opinie na naszym profilu na Facebooku. Sposób i metodykę szkolenia dobieramy indywidualnie do każdego klienta – szyjemy na miarę. Nauka jazdy odbywa się prosto i bezstresowo. Każdego kursanta prowadzimy jak za rękę do samej chwili odebrania upragnionego dokumentu prawa jazdy. Naszym niekwestionowanym atutem jest szkolenie także dużych prędkości - na drogach ekspresowych i autostradach. Robiąc prawo jazdy u nas, nie robisz tylko kursu, wchodzisz w świat motoryzacji i zostajesz naszym Przyjacielem. Nawet po zdaniu prawa jazdy jesteśmy do Twoich usług.