Szkoła jazdy
Bemowo

Oferujemy najlepszych instruktorów i wykładowców

Poszukujesz dobrej szkoły jazdy w Warszawie, która posiada wysoki poziom nauczania? W Ośrodku Szkolenia Kierowców Prosto oferujemy wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Korzystamy z nowoczesnych sposobów nauczania. W trakcie kursu na prawo jazdy Bemowo dbamy nie tylko o to, aby nasi kursanci zapamiętali obowiązujące przepisy drogowe, ale też umiejętnie zastosowali je w praktyce. Chcemy sprawić, aby jazda stała się dla Ciebie przyjemnością, dlatego pamiętamy o zachowaniu przyjaznej atmosfery. Świetnie przygotujemy Cię do egzaminu państwowego, sygnalizując sposoby na okiełznanie stresu. Umów się na spotkanie i dowiedz się wszystkich szczegółów!

OSK Prosto szkoła jazdy Bemowo przygotuje Cię do samodzielnej jazdy!

Egzamin to dopiero początek

 

Zdanie egzaminu na prawo jazdy sprawia, że możesz samodzielnie zasiąść za kółkiem swojego pojazdu. To właśnie wtedy rozpoczyna się prawdziwa jazda. Wybierając oferowany przez nas kurs na prawo jazdy Bemowo, można mieć pewność, że zostanie się do tego odpowiednio przygotowanym. Dbamy o to, aby nasi kursanci czuli się pewnie za kierownicą, doświadczając jazdy w różnych warunkach. Uczymy szybkiej, ale bezpiecznej i zgodnej z przepisami jazdy. Chcesz nie tylko zdać egzamin, ale też solidnie przygotować się do radzenia sobie w wymagających warunkach? Wybierz właśnie nas!

Nauka jazdy Bemowo zapoznaj się z ofertą

Do każdego podchodzimy indywidualnie!

 

W naszej szkole jazdy Bemowo wiemy, jak ważne jest dostosowywanie się do potrzeb naszych kursantów, dlatego dajemy Ci możliwość wpływu na to, jak ma wyglądać Twój kurs. Oczekujesz szybkiego zrealizowania całego programu? Jest to możliwe, dzięki naszemu kursowi przyśpieszonemu (teoria i praktyka w 18 dni). A może potrzebujesz zwiększonej liczby godzin, aby lepiej potrenować umiejętność prowadzenia pojazdu? Wówczas także znajdziesz u nas rozwiązanie – kurs rozszerzony do 40h. Szukasz oferty dla osób z zagranicy? Świetnie się składa, posiadamy kurs realizowany w języku angielskim.

Jazdy doszkalające Bemowo

Dla kogo to dobra opcja?

 

Jazdy doszkalające Bemowo to dodatkowe godziny za kółkiem, podczas których możesz przypomnieć sobie najważniejsze manewry lub wyeliminować błędy. To dobra opcja dla osób, które miały dłuższą przerwę w prowadzeniu pojazdów lub potrzebują odświeżyć sobie jazdę tuż przed egzaminem.

Kurs na prawo jazdy Bemowo – oferujemy różne samochody

Wybierz pojazd idealny dla siebie!

Umożliwiamy indywidualny wybór pojazdu, na którym realizowane będzie szkolenie. Możesz wybrać, który z nich najbardziej Ci odpowiada. Nasza flota samochodów obejmuje następujące marki:

  • Hyundai i20,
  • Audi A1,
  • Fiat Punto,
  • Volkswagen Sirocco,
  • DS3 (automat).

Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Zadzwoń i zapisz się na kurs. Naucz się odpowiedzialnej jazdy razem z nami!