Szkoła jazdy
Bielany

Szukasz dobrego i cenionego Ośrodka Szkolenia Kierowców?

Chcesz zostać kierowcą i poszukujesz kursu na prawo jazdy Bielany, dzięki któremu nauczysz się panować nad samochodem na wymagających ulicach Warszawy? OSK Prosto to sprawdzona szkoła z doświadczeniem. Oferujemy najlepszych wykładowców i instruktorów, którzy wyróżniają się wysokim poziomem swojej wiedzy i zaangażowaniem w pomoc każdemu kursantowi. Jesteśmy placówką, która stawia na sprawdzone metody nauczania. Mamy świetny ośrodek szkoleniowy wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Chcesz nauczyć się jazdy właśnie u nas? Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Kurs na prawo jazdy Bielany

Jakie kategorie posiadamy w ofercie?

 

OSK Prosto szkoła jazdy Bielany to bardzo zróżnicowana oferta szkoleniowa. W naszej placówce wykonać można kursy:

  • kategorii B,
  • Kategorii A.

Prawo jazdy Bielany - szkoła z indywidualnym podejściem

Dostosuj kurs do własnych potrzeb!

 

Nasz kurs na prawo jazdy Bielany umożliwia szeroki zakres personalizacji szkolenia. Zdecydować możesz się na program przyspieszony, który zrealizowany zostanie w ciągu 18 dni. Jeśli natomiast potrzebujesz większej liczby godzin za kółkiem, to lepszym wyborem będzie kurs rozszerzony, który wzbogacony jest aż o 10 dodatkowych godzin jazdy. To jednak nie wszystko! To ty decydujesz, w jakie dni i o jakiej porze zrealizujesz zajęcia praktyczne. Dodatkowo, możesz odbyć kurs w języku angielskim. Istnieje też opcja skorzystania z programu – jazdy doszkalające Bielany! Możliwości w naszej ofercie jest bardzo wiele. Samodzielnie zdecyduj, co najbardziej Ci odpowiada!

OSK Prosto szkoła jazdy Bielany

Możesz wybrać kurs na konkretnym samochodzie z naszej floty!

 

 

Nawet początkujący kierowca wie, że każdym samochodem jeździ się nieco inaczej. W tej kwestii poszczególne osoby mają własne preferencje i na inne czynniki zwracają szczególną uwagę. Dlatego też chcemy, aby nasi kursanci mogli samodzielnie zdecydować, jakim pojazdem chcą jeździć w trakcie kursu na prawo jazdy Bielany. Jak wygląda nasza oferta? OSK Prosto umożliwia wybór spośród marek, takich jak:

 

  • Hyundai i20,
  • Audi A1,
  • Fiat Punto,
  • Volkswagen Sirocco,
  • DS3 (automat).

Prawo jazdy Bielany – zobacz, jak radzili sobie nasi kursanci!

Mamy najlepsze opinie i wysokie wyniki zdawalności!

 

Zdecydowana większość, bo prawie 90% naszych kursantów zdaje egzamin już w pierwszym terminie. Dlaczego mamy tak dobre wyniki zdawalności i mnóstwo pozytywnych opinii? Ponieważ przede wszystkim uczymy bezpiecznej jazdy w różnych warunkach. Nie staramy się jedynie przygotować kursantów pod egzamin, poruszając się wyłącznie po popularnych trasach. W naszej szkole kształtujemy kierowców gotowych do samodzielnego radzenia sobie ze stresem i nieustannego myślenia na drodze. Wybierając OSK Prosto szkoła jazdy Bielany masz pewność, że poradzisz sobie w trudnych sytuacjach, które mogą spotkać Cię zarówno w trakcie, jak i po zdaniu egzaminu.

 

Zapisz się na kurs już teraz! Zapraszamy do umówienia się na wstępne konsultacje!