Szkoła jazdy
Łomianki

Postaw na nasze doświadczenie!

OSK Prosto szkoła jazdy Łomianki to miejsce, w którym kształtujemy dobrych kierowców. Posiadamy kompetentną kadrę wykładowców i instruktorów mających duże doświadczenie. Pomogą oni zdobyć Ci niezbędną wiedzę dotyczącą zasad ruchu drogowego. W trakcie kursu na prawo jazdy Łomianki płynnie przejdziesz od przekazywanej podczas zajęć teorii do praktyki! Poznasz cenne wskazówki, które pomogą Ci lepiej zapanować nad pojazdem. Nauczysz się też, w jaki sposób okiełznać pojawiający się w trakcie egzaminu stres. Brzmi świetnie, prawda?

Prawo jazdy Łomianki – oferta OSK Prosto

Jakie kursy możemy Ci zaproponować?

 

Oferujemy zróżnicowane kursy, które dodatkowo dostosować możesz do swoich potrzeb! Zależy Ci na jazdach w poszczególnych dniach tygodnia lub godzinach, w których odbywałyby się lekcje? Umożliwiamy indywidualne opracowanie programu pod kursanta. Poszukujesz kursu, który zrealizowany zostanie w jak najszybszym czasie? Specjalnie dla osób, takich jak Ty wprowadziliśmy kurs przyspieszony (trwa jedynie 18 dni). A może wolisz nieco mniejszy pośpiech i spokojne przygotowanie się do egzaminu? Mamy dla Ciebie kurs rozszerzony do 40h jazdy po mieście! Dodatkowo, jeśli istnieje taka potrzeba, szkolenia odbywać mogą się też w języku angielskim. Wybierz, jaki rodzaj programu najbardziej Ci odpowiada i skontaktuj się z OSK Prosto szkoła jazdy Łomianki już teraz!

 

Jakie kategorie dostępne są w naszej ofercie? Szkolimy nie tylko kierowców samochodu osobowego! Poza kategorią B odbyć można u nas także kurs na prawo jazdy Łomianki:

  • kategorii A
  • kategorii B

Jazdy doszkalające Łomianki

Zyskaj pewność siebie i wyeliminuj błędy!

 

 

Czujesz, że wciąż popełniasz drobne błędy i chcesz je wyeliminować? Może to kwestia braku pewności siebie za kółkiem? Decydując się na skorzystanie z jazd doszkalających Łomianki, zyskujesz dodatkowe godziny szkolenia pod okiem jednego z naszych instruktorów. Zwróci on wówczas uwagę na problem, z którym się zmagasz i pomoże skutecznie się go pozbyć! Dodatkowe jazdy będą też świetnym rozwiązaniem, jeśli masz już prawko, ale brakuje Ci regularnej praktyki, aby samodzielnie usiąść za kółkiem.

Nauka jazdy Łomianki – nasza flota pojazdów

Wybierz, jakim samochodem będziesz jeździć w trakcie kursu!

 

Kiedy jesteś już kierowcą, samodzielnie wybierasz, jaki samochód kupujesz. Dlaczego więc nie mogłoby to być możliwe także w kontekście naszego kursu na prawo jazdy Łomianki? Nie widzimy żadnych przeszkód! Możesz zdecydować, jakim pojazdem chcesz u nas jeździć. W OSK Prosto dysponujemy samochodami:

  • Hyundai i20,
  • Audi A1,
  • Fiat Punto,Volkswagen Sirocco,
  • DS3 (automat).

Kurs na prawo jazdy Łomianki

Zapisz się i dołącz do grona zadowolonych kursantów

 

Posiadamy wysoką zdawalność egzaminu państwowego w pierwszym terminie. Dokonuje tego aż 90% kursantów OSK Prosto szkoła jazdy Łomianki! Chcesz dołączyć do nich? Zapisz się na spotkanie już teraz i dowiedz się wszystkich szczegółów!