Szkoła jazdy
Marki

Zdobądź prawko bez stresu!

Chcesz zostać pewnym siebie kierowcą, który potrafi zapanować nad pojazdem w każdej sytuacji? Dzięki OSK Prosto szkoła jazdy Marki jest to jak najbardziej możliwe. Szkolimy naszych kursantów tak, aby byli w stanie poradzić sobie ze stresem. Chcemy, aby po zakończeniu kursu na prawo jazdy Marki i zdaniu egzaminu mogli bez obaw samodzielnie usiąść za kółkiem. Pomaga w tym najlepsza kadra wykładowców i instruktorów działających w naszej placówce od wielu lat. Przekonaj się o tym, zapisując się na kurs w OSK Prosto!

Prawo jazdy Marki – cenisz komfort w trakcie zajęć?

Gwarantujemy przyjazną atmosferę!

 

Mówi się, że do nauki potrzeba dyscypliny. Z drugiej strony, gdy jest jej zbyt dużo, efekt może być odwrotny, niż się oczekiwało. Staramy się więc zachować odpowiedni balans. Wymagamy zaangażowania w naukę i sami dajemy z siebie 100%. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, dlatego od razu będziesz czekać na kolejne.

Nauka jazdy Marki – co oferujemy?

Sprawdź, jakie kursy możesz u nas wykonać!

 

Czym charakteryzuje się nasza szkoła? Przede wszystkim tym, że posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę, którą każdy jest w stanie dostosować do swoich potrzeb. Umożliwiamy odbycie kursu na prawo jazdy Marki:

  • kategorii A,
  • kategorii B

W jaki sposób możesz dopasować dany kurs do swoich oczekiwań? Indywidualnie dostosowujemy czas, w którym odbywać będą się Twoje jazdy. Ponadto masz możliwość wyboru specyfiki kursu. Oferujemy między innymi przyśpieszony program, który realizowany jest w ciągu zaledwie 18 dni. Posiadamy także kurs rozszerzony (wzbogacony o dodatkowe godziny praktyki – 10h więcej). Zdecydować możesz się też na lekcje w języku angielskim. Poza tym samodzielnie wybrać możesz samochód, na którym będziesz się uczyć.

Prawo jazdy Marki– wybór samochodu

Zobacz, jakimi pojazdami dysponujemy!

 

Jako OSK Prosto szkoła jazdy Marki umożliwiamy naszym kursantom wybór samochodu, na którym zrealizowany zostanie kurs. Posiadamy bezpieczne, nowoczesne pojazdy, takie jak:

  • Hyundai i20,
  • Audi A1,
  • Fiat Punto,
  • Volkswagen Sirocco,
  • DS3 (automat).

Każdy z tych samochodów wyróżnia się nieco inną specyfiką. Możesz zatem wybrać, który z nich będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie!

Jazdy doszkalające Marki

Zapisz się na dodatkowe jazdy z naszym instruktorem!

 

Oferujemy nie tylko pełny kurs na prawo jazdy Marki, ale też pojedyncze jazdy doszkalające. Jeśli potrzebujesz skorzystać ze wskazówek naszych instruktorów podczas jazdy, możesz bez obaw skontaktować się z nami w tej sprawie. To świetna opcja nie tylko tuż przed egzaminem. Jazdy doszkalające Marki sprawdzą się też w przypadku osób, które chcą wrócić do regularnego prowadzenia pojazdu po dłuższej przerwie.

Kurs na prawo jazdy Marki

Od czego zacząć!

 

Chcesz skorzystać z oferty szkoły jazdy Marki OSK Prosto? Nie wiesz, co musisz zrobić, aby rozpocząć kurs? Bez obaw! We wszystkim pomożemy. Zadzwoń i umów się na wizytę. Odpowiemy na wszystkie pytania i wskażemy, jakie działania musisz wykonać przed rozpoczęciem szkolenia.