Szkoła jazdy
Mokotów

Stawiamy na doświadczonych instruktorów

W OSK Prosto szkoła jazdy Mokotów oferujemy najlepszych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu przyszłych kierowców. Nasi instruktorzy z zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę, a w trakcie zajęć praktycznych wyróżniają się cierpliwością, spokojem i zrozumieniem wobec kursanta. Dbają o przyjazną i komfortową atmosferę, przekazując cenne wskazówki dotyczące samodzielnego radzenia sobie ze stresem. Nie unikają pytań, szczegółowo wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Jeśli chcesz, aby Twój kurs na prawo jazdy Mokotów odbywał się w taki sposób, już teraz sprawdź naszą ofertę i zapisz się na szkolenie!

W OSK Prosto prawo jazdy Mokotów 90% osób zdaje w pierwszym terminie

Szukasz szkoły z wysoką zdawalnością egzaminu?

 

Wysoka jakość kształcenia przekłada się na statystyki zdawalności. Chcesz, żeby Twój egzamin przebiegał w sposób szybki i sprawny oraz zakończył się pozytywnym wynikiem? Dzięki nam wizyta w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego będzie jedynie formalnością. Dlaczego? Ponieważ zdecydowana większość naszych kursantów zdaje egzamin teoretyczny i praktyczny już za pierwszym razem. Odpowiednio nauczymy Cię jeździć nawet po wymagających, ruchliwych trasach. Kurs na prawo jazdy Mokotów to program, który zapewnia jazdę w różnych warunkach. Jesteśmy pewni, że nasze zaangażowanie zaowocuje nie tylko na egzaminie, ale też po jego zdaniu. Przekonaj się o tym!

Kurs na prawo jazdy Mokotów

Jakie kursy oferujemy w OSK Prosto?

 

W OSK Prosto szkoła jazdy Mokotów umożliwiamy zapisanie się na kurs:

  • kategorii A
  • kategorii B

Uważamy, że najlepsze efekty kształcenia można uzyskać wtedy, gdy kursant czuje się komfortowo. Dlatego też umożliwiamy dostosowanie kursu na prawo jazdy Mokotów do swoich potrzeb. Ustal z nami, w jakie dni i o jakich porach chcesz realizować jazdy. Jeśli pragniesz, aby szkolenie zakończone zostało jak najszybciej, to możesz zdecydować się na kurs przyspieszony, który trwa zaledwie 18 dni. Istnieje również możliwość odbycia kursu w języku angielskim. Wybierz, które rozwiązanie najbardziej Ci odpowiada i omów z nami wszystkie szczegóły!

Jazdy doszkalające Mokotów

Skorzystaj z dodatkowych lekcji w OSK Prosto

 

W naszej szkole możesz nie tylko zapisać się na pełny kurs, ale tez skorzystać z programu jazdy doszkalające Mokotów. To pojedyncze godziny, podczas których możesz wyeliminować dotychczasowe błędy przed egzaminem lub przypomnieć sobie jazdę po dłuższej przerwie.

Szkoła jazdy Mokotów – mamy różne pojazdy

Zdecyduj, którym z nich chcesz jeździć!

 

Odpowiednio dopasowany samochód to podstawa komfortowej jazdy. W OSK Prosto możesz odbyć kurs na pojazdach:

  • Hyundai i20,
  • Audi A1,
  • Fiat Punto,
  • Volkswagen Sirocco (automat)
  • DS3 (automat).
 

Już teraz zapisz się na kurs! Zapraszamy do kontaktu!