egzamin na prawa jazdy z instruktorem

Podstawienie pojazdu na egzamin to dla wielu osób coś, o czym nigdy wcześniej nie słyszały. Nie jest to popularne rozwiązanie, ale my w OSK PROSTO uważamy, że zdecydowanie warto. Praktykujemy to od dawna i nasi kursanci chętnie korzystają z tej możliwości, a po egzaminie podkreślają, że było warto. Dlaczego? 


Egzamin na prawo jazdy, jak większość egzaminów, generuje stres. Dodatkowo stresujemy się tym, czego nie znamy. Wiele osób obawia się, że dostanie samochód, którego nie zdąży wyczuć zanim rozpoczną się pierwsze zadania. Przystępując do egzaminu w samochodzie podstawionym przez OSK PROSTO możesz zapomnieć o stresie związanym z wyczuwaniem sprzęgła, bo dany pojazd już znasz i zdążyłeś lub zdążyłaś wyczuć je podczas szkolenia. 


Ile kosztuje podstawienie samochodu na egzamin?

W naszej szkole jazdy nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty za sam fakt podstawienia pojazdu. Należy pokryć jedynie koszty związane z czasem, na jaki samochód będzie potrzebny i zapłacić za te godziny, jak za zwykłe lekcje doszkalające. 


Ponadto korzystając z naszego pojazdu masz możliwość przećwiczyć wybrane manewry przed samym egzaminem, np. ruszyć na wzniesieniu, wykonać tzw. „łuk” i rozruszać się w mieście. To pozwala rozładować emocje i poczuć się pewniej przystępując do egzaminu.

NAUKA JAZDY PROSTO