Szkoła jazdy
Wawer

OSK Prosto to najlepszy wybór

Poszukujesz placówki, która nie tylko odpowiednio przygotuje Cię do egzaminu, ale też sprawi, że staniesz się naprawdę dobrym kierowcą? Wybierając kurs na prawo jazdy Wawer od OSK Prosto, możesz mieć gwarancję, że tak właśnie będzie! Z nami nie będziesz jeździć wyłącznie po popularnych trasach egzaminacyjnych – choć oczywiście na nie także Cię zabierzemy. Nasz program obejmuje jednak zarówno zatłoczone, jak i te mniej uczęszczane miejsca. Wszystko po to, aby żadna ulica czy skrzyżowanie nie zaskoczyło naszych kursantów. Chcemy nauczyć ich myślenia na drodze, wierząc, że jest ono kluczem do stania się dobrym kierowcą. Właśnie tego oczekujesz? Sprawdź, co jeszcze może zaoferować Ci OSK Prosto szkoła jazdy Wawer!

Prawo jazdy Wawer – chcesz pozbyć się stresu?

Nauczymy Cię radzić sobie ze stresem w trakcie egzaminu!

 

Stres sprawia, że popełnia się proste błędy, często wręcz niewytłumaczalne. Pojawia się niepotrzebne napięcie, ból brzucha, drżenie rąk czy brak skupienia. Krótko mówiąc, wszystko to, czego nie chcemy w trakcie egzaminu państwowego. W OSK Prosto szkoła jazdy Wawer sprawimy, że będziesz pewnym siebie kierowcą umiejącym radzić sobie ze stresem. Nasi doświadczeni instruktorzy przekazują bowiem kursantom wiele cennych wskazówek i praktycznych metod, które pozwalają się rozluźnić i minimalizują objawy stresu w dniu egzaminu.

Kurs na prawo jazdy Wawer - zapoznaj się z ofertą

Dopasujemy kurs do Twoich potrzeb!

 

W OSK Prosto posiadamy wiele różnorodnych programów edukacyjnych. Oferowany przez nas kurs na prawo jazdy Wawer to możliwość zrealizowania szkolenia w ramach:

  • kategorii A – A1 i A2,
  • kategorii B,

Umożliwiamy wybór specjalnie opracowanych kursów dla osób o konkretnie sprofilowanych potrzebach. W ofercie jest dostępny:

  • kurs przyspieszony – pełen program realizowany w ciągu 18 dni,
  • kurs rozszerzony – posiada aż 10 godzin dodatkowych zajęć praktycznych,
  • kurs w języku angielskim – idealny dla osób z zagranicy mogących starać się o prawo jazdy.

Ponadto dajemy możliwość indywidualnego dostosowania terminów zajęć. Dzięki temu możesz rozplanować jazdy zgodnie z własnym grafikiem.

Jazdy doszkalające Wawer

Skorzystaj z dodatkowych jazd u boku instruktorów OSK Prosto

 

Czasami naprawdę nie trzeba wiele czasu, aby wyeliminować jakiś błąd. Wystarczy jedynie odpowiedni instruktor, który swoim czujnym okiem dostrzeże przyczynę pomyłek i w przejrzysty sposób wytłumaczy, w jaki sposób je skorygować. Właśnie po to są nasze jazdy doszkalające Wawer. Pomogą udoskonalić swoje umiejętności przed egzaminem lub po jego zdaniu – np. gdy miało się przerwę w prowadzeniu pojazdu.

Prawo jazdy Wawer – oferujemy różne samochody

Jakimi samochodami dysponujemy?

 

W OSK Prosto szkoła jazdy Wawer posiadamy zróżnicowaną flotę nowoczesnych pojazdów. To ty możesz zdecydować, którym z nich chcesz jeździć w trakcie kursu. Oferujemy:

  • Hyundai i20,
  • Audi A1,
  • Fiat Punto,
  • Volkswagen Sirocco,
  • DS3 (automat).

Dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy zdali egzamin w pierwszym terminie. Skontaktuj się już teraz. Zapraszamy!